Normaal gesproken veranderd mijn kamer niet veel gedurende het jaar. Maar gezien ik toch dol ben op (de kleuren van) de herfst, besloot ik dit jaar toch even aan de slag te gaan. Door middel van een makkelijke herfst DIY, waarmee je je kamer toch in een heerlijke, herfstige sfeer brengt.

Ik bracht samen met mijn moeder een bezoekje aan de Action. Ik had al een idee in mijn achterhoofd, maar besloot vooral te kijken wat ik kon doen met de producten die ze hadden. Ten eerste nam ik een zak gedroogde dennenappels mee, je kan ze natuurlijk zelf verzamelen, maar dan moet je nog even wachten. Nu hangen ze namelijk voornamelijk nog in de bomen. En het voordeel van ze meenemen uit de winkel is toch wel dat ze grotendeels al schoon zijn.
Lees ook: Het is herfst | Gedicht
Daarnaast nam ik leuke, uit hout gesneden paddenstoeltjes mee. Touw had ik thuis nog, dus dit nam ik niet mee. Ook nam ik nog een set met leuke, lampjes mee. Ik heb al een aantal lampjesslingers, maar er kon er nog prima een bij.

De dennenappels hing ik, samen met de paddenstoelen, aan het touwtje. Deze bevestigde ik vervolgens aan mijn kast, tussen de lampjes die er al hingen. Vooral ’s avonds geeft dit een onwijs gezellig effect!
De rest van de dennenappels gooide ik in mijn draadmandje, waar ik eindelijk een bestemming voor vond. De lampjes legde ik er mooi achter en in. En zo heb je toch op een simpele manier de herfst al in huis gehaald!

Heb jij de herfst al in huis gehaald, met bijvoorbeeld een herfst DIY? Of houd je het liever buiten de deur?
Liefs,
Ilona
20 reacties
Who wouldn’t fall in love with the sight of dead leaves in brown, yellow, and amber? And the fresh new scent of the season that tells you that winter is coming.
https://atriumproperties.net/
Vooral dat met die lampjes in je mandje vind ik erg leuk gedaan…doe dat eigenlijk alleen met de kerst, maar zo kan dus ook.
We zijn de kamer aan het schilderen dus wie weet bij de aankleding de lampjes van boven halen
Groetjes
Thanks, het is ook zo simpel, haha.
Erg sfeervol! Ik hou de herfst het liefst lekker buiten. Hopelijk is het gauw weer lente ;-).
Wat een gezelligheid! Ziet er erg leuk uit. Maar voor mij nog geen herfst in huis, want mijn huis is nog niet opgeleverd (nog 9 dagen!!). En als we klaar zijn kunnen we gelijk de kerstboom opzetten, haha!
Wel spannend zeg! En inderdaad, haha
De herfst blijft buiten, ben wel echt dol op de kleuren en de geur. En natuurlijk op de vliegenzwam hmm misschien dat ik mijn stoffen variant ophang.
Dit ziet er echt heel leuk uit!
Mooi gedaan hoor, dat is hartstikke gezellig!
Dankjewel! T voelt s avonds inderdaad zo gezellig aan
Oh, this is such a cute DIY!
xx from Bavaria/Germany, Rena
http://www.dressedwithsoul.com
Thanks!
Jazeker! Ik heb onder andere een andere hoes op de bank gedaan en de kussenhoezen vervangen.
Ook leuk! Dan tover je echt je kamer ook gewoon om.
Dat ziet er super uit! Ik houd zelf de herfst graag buiten de deur, maar het grappige is dat ik het bij een ander wel altijd heel gezellig vind…
Dat is wel grappig inderdaad!
Héél leuke decoratie! Ik heb 0,0 geduld voor knutselen maar dat draadmandje is misschien wel het proberen waard.
Dankjewel, en t is zeker aan te raden gezien t zo gedaan is haha
ik houd het buiten de deur en loop hier achter de hei op en het bos in :)
maar je hebt het leuk gedaan :)
Ook heel leuk! En dankjewel