Voor het maken van interessante foto’s is het vooral een kwestie van veel experimenteren en proberen. En dat is precies wat ik een tijdje geleden met een aantal anderen deed. We experimenteerden wat met een object wat uiteindelijk toch wel een erg gaaf effect gaf vind ik zelf.
Lange sluitertijd, korte sluitertijd, hoog diafragma, laag diafragma, het is allemaal gepasseerd. En naarmate er meer foto’s werden gemaakt ontdekten we langzaam wat werkte. Een vooral wat niet. En vandaag deel ik enkele foto’s uit de eerste categorie.


Lees ook: Creatieve filters voor je lens
En even een heel ander fotootje tussendoor, want ja, ook dat wilden we even proberen.

En dit waren dan enkele foto’s die ik maakte van het doek. Vooral de eerste foto vind ik zelf zeer interessant omdat het je toch even moeite kost uit te vinden wat het nou precies is. Mede de bijzondere kleur van het doek draagt hier aan bij. Want het ene moment lijkt het blauw, maar vanaf een andere hoek wordt het opeens een groene stof.
Wat vind jij eigenlijk van deze foto’s?
Liefs,
Ilona
8 reacties
Ahh, wat leuk zo experimenteren! Ik moest inderdaad even kijken wat het nou precies was. En jaa, zwart wit lijken ze me ook gaaf!
Dankjewel! Ik ga zeker even er naar kijken in zwart wit :D
Wat leuk zeg de resultaten van het experiment! Ik denk dat de foto’s er ook tof uit zouden zien in zwart-wit :)
Dankjewel! Ik ga er zeker even naar kijken! :)
En wanneer deel je de fotos uit de tweede catagorie??
haha, uhm niet ;p
Wat een ontzettend toffe foto’s! Vind ze er echt gaaf uit zien. En ik had eerst helemaal niet door dat het een doek was, haha
Dankjewel! En je bent zeker niet de enige die eerst niet doorhad dat het een doek is ;)