
We hebben allemaal zo onze favoriete items in onze kledingkast hangen. Van die items waar je het liefst 24/7 inloopt en waar je je comfortabel in voelt. Vandaag deel ik een aantal items die ik het liefst zo vaak mogelijk draag en waar ik op slag verliefd op werd.

Zelfgemaakt tie dye shirt
Dit shirt deelde ik een tijdje geleden al. Het is een shirt wat ik zelf maakte en waar ik (nog steeds) ontzettend blij mee ben. Niet alleen vind ik het tie dye effect ontzettend gaaf, maar heb ik ook nog eens aardig wat geld bespaard door het zelf te maken.

Gestreept tuinbroekje
Ik ben dol op tuinbroeken, maar de bovenstaande is denk ik toch wel echt mijn favoriet. Ik kocht dit broekje nog niet zo heel lang geleden. Toen ik het in de winkel zag hangen wist ik al direct dat deze met me mee naar huis ging.

Lees ook: Hoe ik mijn dr. Martens stijl
Jaren 70 jasje
Ook dit jasje showde ik een tijdje terug in een outfit artikel. Ik heb het jasje inmiddels een jaar geleden voor een paar euro gekocht bij een kringloop. En vanaf het eerste moment was het liefde op het eerste gezicht en sindsdien zijn we ook echt onafscheidelijk.

Rode overgooier
Een jurkjesdrager ben ik nooit geweest, maar het laatste jaar waag ik me toch net wat vaker aan een rokje of jurkje. De bovenstaande overgooier scoorde ik bij de Primark en draag ik ook nog steeds met heel veel liefde.

Dr. Martens
Oke, ik denk dat alle bovenstaande kleding bij elkaar mijn dr. Martens niet kunnen overtreffen. Vanaf het moment dat ik ze heb loop ik er bijna elke dag op. Want deze schoenen passen niet alleen bij bijna elke outfit, maar ze lopen ook nog eens heerlijk. Het inlopen was een dingetje, maar sinds ze ingelopen zijn is het alsof je op wolkjes loopt.
Wat is jouw favoriete item in je kast?
Liefs,
Ilona
16 reacties
Ik word vooral blij van mijn sokken. Daarnaast draag ik heel graag dunne blousen boven een spijkerbroek.
Wat een tof artikel met stuk voor stuk prachtige items! Dat overgooierjurkje is zó mooi. En ook echt toffe Dr. Martens! Superfijn dat ze zo prettig lopen.
Mijn favoriete item in mijn kast is een jurkje met borduursels dat ik 3 jaar geleden bij H&M kocht. Ik heb het zeker één keer per week aan en ben er nog altijd zo blij mee.
Dankjewel! Ik ben met beide ook nog steeds ontzettend blij.
En leuk om te horen dat je het nog steeds zo vaak draagt en er zo blij mee bent.
Leuke kleren (en schoenen)! Ik vind het moeilijk om één favoriet kledingstuk aan te wijzen. Mijn grijze overgooier/jurkje – die van een Italiaanse vriendin van mij is geweest, dus als ik ‘m draag voelt het alsof zij er een beetje bij is – scoort veel punten, maar de groenblauwe, op mijn lengte gemaakte, GOTS, 2-in-1 trui / jurk ook. <3
Oh wat een bijzonder verhaal ook zeg! Dat maakt m inderdaad extra speciaal.
Het staat je allemaal hartstikke leuk hoor Ilona. Ik zelf ben gek op dunne coltruien.
Dankjewel! En leuk om te horen :)
Echt leuk hoe jij een heel eigen stijl hebt! Dat vind ik altijd heel tof om te zien bij anderen. Zelf ben ik niet zo uitgesproken in mijn kleding, al hou ik wel heel erg van kleur. Een van mijn favorieten is een top met kersjes erop die me vrolijk maakt en die heel mooi valt.
Dankjewel! En je hoeft natuurlijk ook geen uitgesproken stijl te hebben, zolang je je er maar goed in voelt. En volgens mij is dat bij die blouse zeker het geval.
Wow, die rode overgooier vind ik echt heel erg tof! Komt ook omdat mijn favoriete items twee rode jurkjes zijn. Die zou ik ’t liefst elke dag dragen, afwisselend;). Het grappige is dat ik ineens opmerkingen krijg over m’n uiterlijk als ik die jurkjes draag. Blijkbaar doen ze me goed…
Dankjewel! En leuk om te horen dat je complimenten krijgt als je die items draagt, maakt het item direct nog leuker of zo
Ik heb ’n Nike trui die ik enorm graag draag. De trui is inmiddels versleten aan de mouwen en toch trek ik ‘m nog aan :lol: Ik heb een Adidas trainingsjas uit vervlogen tijden die ook favo is.
Erg herkenbaar om iets gewoon aan te trekken ondanks dat het versleten is, dat soort items zitten vaak ook gewoon het lekkerst haha
Dungarees and vacations are made for each other. Isn’t it cool to pep up your holidays with these playful overalls? C’mon then, get packing!
Wat een leuk artikel. Ik heb zelf een vintage blousje waar ik echt heel blij mee ben!
Dankjewel! Leuk om te horen dat t juist een vintage item is waar je zo dol op bent.