Ilonaa

De weg naar een mentaal gezonder leven

Blijmakers Maart groningen zonsondergang

Mijn blijmakers van Maart

Ik geef eerlijk toe; deze keer had ik wat meer moeite met het schrijven van dit artikel. De huidige situatie komt me de strot uit en ik ben klaar met het thuiszitten. Er vonden wat tegenslagen plaats maar ondanks dat verzamelde ik toch weer een mooie lijst blijmakers voor jullie; en mijzelf uiteraard.

Blijmakers Maart groningen zonsondergang

• Ik heb grote stappen gezet met mijn eindproject en vind het heerlijk ermee bezig te zijn • Ik had een stagegesprek in Groningen en werd aangenomen bij een tof bedrijf • Ik ontving super lieve, mooie en oprechte reacties op het artikel ‘de vrouw achter de labels‘ • Ondanks de coronacrisis had ik fijne (telefoon)gesprekken met vriendinnen • Ik had eindelijk weer tijd om te bakken • Veel tijd om te knuffelen met Kino (de hond) en Mickey (de hamster) • Ik ben onwijs blij met mijn bullet journal spread voor deze maand

blijmakers maart 2

• Ik was positief verrast over de nieuwe brush pens van de Action • Ik ontdekte nieuwe outfitcombinaties; die ik hopelijk snel op de foto kan zetten • Ik genoot van het zonnetje tijdens de vele wandelingen met Kino • Ik had extra tijd om te tekenen en animeren, wat me altijd blij maakt • Ik experimenteerde weer wat meer met make-up • Eindelijk maakte ik de fotoboeken van mijn reizen af • Ik zat eindelijk lekker in een leesflow •

Waar werd jij afgelopen maand blij van?

Liefs,
Ilona

21 reacties

  1. Oe die lage zon, mooi! Ik denk dat we ons over een paar jaar deze rare periode nog herinneren meid. Woonde je maar wat dichterbij dan nam ik mijn zoomlens en deed ik die outfitfoto’s ‘even’. Een stage in Groningen, gaaf, moet nog steeds eens naar die stad het is alleen zo ver weg.

    1. Heerlijk he! Mocht je er ooit heen gaan, let me know, dan kan je misschien ‘even’ die foto’s maken ;) en een kop koffie (of thee) drinken natuurlijk

  2. Ilona, geweldig al je blijmakers. Er straalt zoveel positiviteit uit, daar kun je vast een poos op drijven want er is nog geen eind aan de sores. Moed houden!

  3. Yeah, wat leuk, gefeliciteerd met je toffe stage! Ik mis het knuffelen met mijn poezel, die bij mijn ouders woont, heel erg. Snap helemaal dat dat een blijmaker voor je; is het voor mij ook écht! Hoop dat je, ondanks alles, ook weer veel blijmakers op een rijtje kunt zetten in deze nieuwe maand! Liefs.

  4. Helemaal niet gek, dat je af en toe helemaal klaar bent met de hele situatie. Mooie blijmakers heb je ondanks dat verzameld. Mijn grootste blijmaker van de afgelopen maand was toch wel de zon die ein-de-lijk weer eens lekker doorbrak.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *